Blog

Exclaimer wint prestigieuze IT-kanalenprijzen van CRN en IT Europa

Image Placeholder

Exclaimer is verheugd om te delen dat we twee prestigieuze IT-kanalenprijzen hebben gewonnen van CRN en IT Europa. Deze erkenning benadrukt onze toewijding aan innovatie en uitstekende service in het IT-kanaal. Deze prijzen weerspiegelen het harde werk, de toewijding en de geest die Exclaimer drijft om industriestandaarden te zetten.

CRN Sales and Marketing Awards 2024

CRN (Computer Reseller News) heeft Exclaimer geëerd met de Best Company to Work For award tijdens hun jaarlijkse Sales and Marketing Awards op 27 juni 2024. Deze prijzen erkennen de opmerkelijke prestaties van individuen en teams die het Britse IT-kanaal naar een hoger niveau tillen.

We ontvingen deze prijs vanwege onze inzet voor het koesteren van een positieve en inclusieve werkomgeving. Onze bedrijfscultuur, gebaseerd op samenwerking en teamwork, zorgt ervoor dat medewerkers zich ondersteund en gemotiveerd voelen om uit te blinken.

Deze onderscheiding benadrukt ook ons leiderschap in het bevorderen van diversiteit binnen de B2B-technologie-industrie. We zijn er trots op een werkplek te creëren waar alle medewerkers, ongeacht achtergrond of identiteit, zich gewaardeerd en empowered voelen. Ons diverse team, bestaande uit individuen met verschillende achtergronden, brengt unieke perspectieven die innovatie en creativiteit stimuleren.

Exclaimer-personeel ontvangt CRN-prijs op het podium

IT Europa Channel Awards 2024

Exclaimer werd erkend als Technology Vendor of the Year tijdens de IT Europa Channel Awards 2024 op 26 juni 2024. De IT Europa Channel Awards erkennen uitmuntendheid in het IT-kanaal, met dekking van technologieleveranciers, distributeurs en wederverkopers.

Deze prijs erkende de kwaliteit van ons platform voor e-mailhandtekeningbeheer, dat bedrijven van alle groottes helpt hun merk- en marketingboodschappen consistent te beheren in alle e-mails van medewerkers. Onze technologie heeft de manier waarop bedrijven e-mailhandtekeningen beheren, getransformeerd door een gebruiksvriendelijke en gecentraliseerde oplossing te bieden voor bedrijven wereldwijd. We streven ernaar om voorop te blijven lopen in industrietrends en toekomstige uitdagingen te anticiperen, zodat onze klanten toegang hebben tot de beste oplossingen voor hun bedrijf.

Exclaimer-personeel ontvangt IT Europa-prijs op het podium

Succes vieren en naar de toekomst kijken

Deze prijzen benadrukken onze toewijding aan uitmuntendheid in bedrijfscultuur en technologische innovatie. We zijn zo trots dat we erkend zijn als leiders in het Britse IT-kanaal, en het motiveert ons om grenzen te blijven verleggen en geweldige resultaten te leveren voor onze klanten.

Bij Exclaimer investeren we in onze medewerkers, bevorderen we een diverse en inclusieve werkplek en blijven we aan de voorhoede van technologie. Deze waarden zijn de sleutel tot ons succes geweest, en we zullen ze blijven handhaven terwijl we streven naar nog grotere prestaties.

Dank aan CRN en IT Europa voor deze prijzen, en aan ons team voor hun harde werk en toewijding.

Word lid van ons team

Geïnteresseerd om deel uit te maken van ons bekroonde team? Bekijk onze carrièremogelijkheden en sluit je aan bij ons op onze weg naar succes! Of je nu een doorgewinterde professional bent of net je carrière begint, we hebben kansen voor groei en ontwikkeling.

Sluit je aan bij Exclaimer en word onderdeel van iets geweldigs.

Gerelateerde artikelen

Image Placeholder
Blog

Optimaliseer uw marketing ROI met op data gebaseerde strategieën

Deze blogpost zal je begeleiden bij de basisprincipes van op data gebaseerde marketing, waarbij de betekenis ervan wordt benadrukt en bruikbare stappen worden aangeboden om het volledige potentieel te benutten.

Lees meer
Image Placeholder
Blog

Exclaimer wint prestigieuze IT-kanalenprijzen van CRN en IT Europa

Ontdek hoe Exclaimer CRN en IT Europa awards won voor Best Company to Work For en Technology Vendor of the Year. Ontdek onze toewijding aan innovatie en een inclusieve werkcultuur.

Lees meer
Image Placeholder
Blog

Het maximaliseren van marketing-ROI met gepersonaliseerde e-mailhandtekeningen

Ontdek hoe gepersonaliseerde e-mailhandtekeningen uw marketing-ROI kunnen verhogen. Leer de voordelen, volg de prestaties, en beheer handtekeningen met het Exclaimer-platform.

Lees meer
Image Placeholder
Blog

Optimaliseer uw marketing ROI met op data gebaseerde strategieën

Deze blogpost zal je begeleiden bij de basisprincipes van op data gebaseerde marketing, waarbij de betekenis ervan wordt benadrukt en bruikbare stappen worden aangeboden om het volledige potentieel te benutten.

Lees meer
Image Placeholder
Blog

Exclaimer wint prestigieuze IT-kanalenprijzen van CRN en IT Europa

Ontdek hoe Exclaimer CRN en IT Europa awards won voor Best Company to Work For en Technology Vendor of the Year. Ontdek onze toewijding aan innovatie en een inclusieve werkcultuur.

Lees meer
Image Placeholder
Blog

Het maximaliseren van marketing-ROI met gepersonaliseerde e-mailhandtekeningen

Ontdek hoe gepersonaliseerde e-mailhandtekeningen uw marketing-ROI kunnen verhogen. Leer de voordelen, volg de prestaties, en beheer handtekeningen met het Exclaimer-platform.

Lees meer